Licytacja moich obrazów

Licytacja moich obrazów

29 października w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się kolejna zabawa charytatywna, organizowana przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 we Frysztaku. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na stworzenie sali sensoryczno – motorycznej przy w/w szkole.


Spotkanie upiększał zespół Paradox a podczas zabawy odbyła się wystawa obrazów p. Joanny Stachnik, psychologa i artystę z Jasła. Pani Joanna jest studentką Wyższej Szkoły Łukaszewskiego w Warszawie na kierunku „Malarstwo i Historia Sztuki”. Pracuje w Szkole Podstawowej we Frysztaku na stanowisku „Psychologa”. Podczas licytacji obrazów, uzyskano kwotę 2080 zł.

wernisaz 10


wernisaz 9


wernisaz 8
Organizatorzy składają wielkie podziękowania dla gości, zespołu, sponsorów, Dyrekcji Szkoły Podstawowej we Frysztaku, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku wraz z Dyrekcją na czele, p. Agatą Skibą, p. Marcinowi Januszczakowi, z firmy „Stara Wędzarnia Frysztak” za każdorazowe wsparcie zabawy charytatywnej. Szczególne podziękowania dla p. Joanny Stachnik za przekazane obrazy na licytację.

Organizatorzy


Potrzebujących jest mnóstwo. Cieszę się, że mogłam dołożyć swoją cegiełkę w tak szczytnym celu. Moje obrazy znalazły nowe domy, a zebrane z ich licytacji pieniążki, przeznaczone zostaną na konkretny i bardzo ważny cel. Sala sensoryczno - motoryczna jest bardzo potrzebna. Cudownie jest mieć w tworzeniu takiego miejsca swój udział. Dobro zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą!

Joanna Stachnik


“Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.”
– Gabriel Garcia Marquez

wernisaz 3

wernisaz 4

“Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dla nich wtedy, gdy zapominając o sobie zacznie żyć dla bliźnich.”
– Mikołaj Gogol

“Ktokolwiek potrafi dawać z siebie jest bogaty.”
– Erich Fromm

wernisaz 5


wernisaz 6


wernisaz 7

Współpraca

logo kobietakreatywna