Moja poezja w almanachu „Literackie rozmaitości”

Ulotne chwile ujęte w poezji. Emocje, które są natchnieniem, pobudzają wyobraźnię wydobywając z głębi najskrytsze uczucia. Poezja jest moją Miłością. Moje wiersze, to miłość ujęta w poezji.

Licytacja moich obrazów

Licytacja moich obrazów

29 października w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się kolejna zabawa charytatywna, organizowana przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 we Frysztaku. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na stworzenie sali sensoryczno – motorycznej przy w/w szkole.

Grecja - moja wielka inspiracja

Grecja to źródło inspiracji. To kraj kontrastów z pięknymi plażami, nutką zapachu cytrusów w powietrzu. Ruiny antycznych budowli skąpane w słońcu są ucztą dla oka i ducha.

Wernisaż Olgi Wardęgi

Wernisaż Olgi Wardęgi

,,Dryfowanie po bałaganie" to tytuł wystawy Olgi Wardęgi, którą miałam ogromną przyjemność oglądać.  Olga Wardęga to artystka, która na prezentowanej w Jasielskim Domu Kultury wystawie przedstawiła cykl obrazów olejnych na płótnach. Mogę śmiało stwierdzić, że artystka jest ekspertką świata abstrakcji i widać, że ten rodzaj sztuki jest przez nią lubiany. 

Moje wiersze ujrzały światło dzienne

Moje wiersze ujrzały światło dzienne

Ogromna ekscytacja ogarnia me serce. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo się cieszę, że moje wiersze ujrzały światło dzienne. 31 maja podczas wieczoru poetyckiego w SOSW we Frysztaku, kilka moich wierszy zostało przedstawionych zgromadzonej publiczności.

,,Spotkanie" - wernisaż wystawy w jasielskim muzeum

,,Spotkanie" - wernisaż wystawy w jasielskim muzeum

,,Spotkanie" to temat przewodni przepięknej wystawy, którą miałam przyjemność oglądać w Muzeum Regionalnym w Jaśle. Niezwykłe obrazy i rzeźba zabrały mnie w sentymentalną podróż. Muszę przyznać, że właśnie w takich wystawach szukam inspiracji oraz oddechu od codzienności. 

W poszukiwaniu inspiracji

W poszukiwaniu inspiracji

,,Jasło w obiektywie Wiesława Telegi” to tytuł wystawy, na której miałam przyjemność uczestniczyć. Spacer wśród fotografii przedstawiających uroki miasta Jasła był ucztą dla oczu ale i mojej duszy. Wiele prac autorstwa pana Wiesława impuls i ogromna dawka inspiracji, które myślę wykorzystać później wswoich pracach

Więcej o wystawie możecie również przeczytać na portalu TUTAJ

Moje obrazy w almanachu ,, Zapach Ziemi"

Moje obrazy w almanachu ,, Zapach Ziemi"

Nawet nie wyobrażacie sobie mojej radości, ekscytacji, gdy Stowarzyszenie Literackie Nauczycieli w Krośnie zechciało wykorzystać moje grafiki do XII Almanachu ,,Zapach Ziemi”. Moje obrazy w towarzystwie przepięknych wierszy to ogromny zaszczyt.

Więcej TUTAJ

Wywiad u kobiety kreatywnej

Wywiad u kobiety kreatywnej

Obrazy to jedno z zajęć, które wypełnia przestrzeń w moim sercu. Oprócz tego z zawodu i zamiłowania jestem psychologiem. O mojej pracy, pasji i uczuciach, jakie towarzyszą mi podczas tworzenia każdego z obrazów, miałam przyjemność opowiedzieć kobiecie kreatywnej. Zapraszam do przeczytania wywiadu.

TUTAJ

Współpraca

logo kobietakreatywna